Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sme najmenší a najsevernější Slovácká obec.Scházáme sa každé pondělí na zkůšce v Kulturním domě Petra Bezruča "Bezručáku".Většina nás bývá v Opavě,ale někteří dojížďajů ze Štítiny,Hradca nad Moravicí a z Ostravy.Na společné akce dojedů někteří z Jindřichova,Uherského Brodu a z Blatnice.

V Opavě máme dost kamarádů a příznivců,z cimbálovek sů to Opavští hudci,někteří sů naši "odchovanci" a aj s nama hrávajů.V Ostravě je to Janek Rokyta s Jarmilů Šulákovů  a Technik,s nima sme aj natáčali v Ostravském Rádiju a cimbálka Lipka též z Ostravy.Mezi dobré kamarády patříjů aj Burčáci a Olšava.Dost našich dojížďá každoročně do Brodu,kde sů členama Klubu Štěpánů POPO.

Při našich učinkováních sme si našli aj kamarádů ve Vlčnově a Blatnici,kam sa rádi vracáme.Našli sme aj nových kamarádů STK,kteří o nás posílajů informace a tých si vážíme .Šak až někdo pojedete okolo Opavyzastavte sa za nama,rádi vás tu přivítáme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(Mashahoids, 13. 12. 2017 9:57)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.